Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy. Czy ten problem dotyczy też wersji nadwozia GrandCoupe. Od niedawna takowy posiadam. Przeczytałem wątek i większość w profilu ma Grandtour. Na razie problemu z wodą nie zauważyłem, no chyba, że poradził sobie z nim poprzedni właściciel.

Edytowane przez babus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam krótką wersję, hetchback, wersja limited, a wody jest... no sporo, tak jak widać na filmiku który zamieściłem kilka postów wyżej 😉

Pamiętam, że w Megane 2 ph1 i ph2 też był ten problem, ale tam woda wlewała się do schowka w drzwiach bo głośnik był wyżej, a tutaj woda ląduje w kabinie 🏊‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem MII i III w kombi. Tam nie miałem problemu z wodą w drzwiach. Tylko lejące światło stop, ale sylikon załatwiał sprawę. Sedan montowany jest w Turcji. Może bardziej się przykładają 😄

Edytowane przez babus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurcze kolejny minus na nie korzyść megane a szkoda bo podoba mi się te auto😥. Siedzę drugi dzień na forum, czytam różne opinie i coraz bardziej się zastanawiam czy to dobry wybór. Chociaż czytając temat Czy kupilibyście ponownie Megane?   jest grono osób które chwalą sobie ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to przeciekający głośnik, stukające półosie z pewnością wkurzają, ale: auto jedzie i da się z tym żyć.

Każde auto ma swoje przypadłości, jedne już uwidoczniły się na forach, inne dopiero wyjdą.

Znacznie gorzej jest w przypadku samochodów droższych (czytaj premium), które mają usterki premium, i mało jest informacji na forach o takich usterkach, nie ma gotowych rozwiązań bo i klient z innej półki cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby tyle człowiek nie czytał na jej temat to by już dawno taką jeździł🤣

Na tą chwile obserwuję ogłoszenia, mam dwie w okolicy ale z tym radiem ,,czarno białym" także na pewno odpada. No i ja szukam modelu przed liftem także  podobno to w tych autach nie występowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozi58 napisał:

ja szukam modelu przed liftem także  podobno to w tych autach nie występowało.

W wersji Megane 4 przed liftem właśnie jest ten problem z wodą. Z tego co czytałem cały ten wątek to nikt nie wspominał o wersji poliftowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, artur1525 napisał:

W wersji Megane 4 przed liftem właśnie jest ten problem z wodą...

 Czyli jednak😒 W mojej okolicy gośc od ponad poł roku sprzedaje megane ciekawe dlaczego🤔🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!