Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lepiej jednak oddam do serwisu i wam opiszę jak sprawa wyglądała. 

 

:smug:Myślę o tych głośnikach i wygląda to tak że są chyba podtopiane. Jak ktoś już tam krecił to niech się wypowie czy jest możliwość odkręcić dystans z głośnikiem dać plaster gumy pod dystans i przykręcić. Jak by tak zrobić to woda zostanie po tamtej stronie i wypłynie odpływami a nie przez dystans i głośnik a następnie przez boczek do samochodu. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko podciekający głośnik jest problemem , czy fotel skrzypiący , to dla średnio ogarniętego człowieka jest to do usunięcia w 2 godzinki. Na placu . Z piwkiem. Pod chmurką. Owszem z wkurza , ale czytając forum Kia , Skody , Subaru czy  Volvo widze że tam też mają problemy.  I to znacznie większe. 

Przed chwilą mi wpadło. Merc E klasa to już ponoć renoma. BMW też miało z tym wpadki 

 Przynajmniej w tej kwestii Renault nie ma problemów,  co potwierdził mój guru od zabezpieczeń samochodowych

 

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gwarancji miałem robiony przeciek. Dzisiaj zerknąłem, a z tyłu pod dywanikiem basen pomimo, że od 2 tygodni mamy upały zero opadów.  Teraz już jestem po gwarancji i mam pytanie czy jest sprawdzony sposób na wyeliminowanie przecieków tylko, żeby zrobić raz, konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możemy zrobić mając samochody na gwarancji z usterką nie do usunięcia jaką jest przeciek. W serwisie będą tak rozkręcać i skręcać? Jadę w poniedziałek na przegląd i zgłoszę moją usterkę. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Laila napisał:

Co możemy zrobić mając samochody na gwarancji z usterką nie do usunięcia jaką jest przeciek.

Podpal auto przed siedzibą Renault Polska na znak protestu. Albo zażądaj wymiany na towar wolny od wady. 

Usunięcie tej usterki zajmuje mniej niż godzinę na oboje drzwi. Byłem wczoraj w ASO po spinkę. Pytałem. Odpowiedziano mi że się zdarza i że robią bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:arrow: Uwaga!

 

Jeśli tak to nie cieszcie się. To co spływa po plastikowym progu na dywanik to tylko % tego co wpływa do samochodu i na dodatek szybko paruje. Spora ilość wody wpływa pod uszczelkę i pod dywanik, a pod nim jest gąbka/pianka (nie wiem jak to nazwać), która chłonie całą wodę. Dodatkowo dywanik jest podgumowany od spodu i wszystko zostaje pod nim. Oczywiście jakieś tam parowanie jest ale bez zdejmowania dywanika i wyciskania wody tej gąbki raczej się nie obejdzie.

Właśnie przerabiam osuszanie.

 

 

Edytowane przez Andon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurła ładnie - jednym słowem basen w aucie.

Dobrze że moja jest wolna od tej usterki.

Takie wygniatanie w aucie mało da - żeby było naprawdę skuteczne trzeba wyciągnąć wykładzinę i wyjąć tą gąbko/piankę z auta i ją wysuszyć dokładnie.

W przeciwnym przypadku na 100% wystąpią problemy z parowaniem szyb od środka itp. (nie mówiąc po dłuższym czasie o gnijącej podłodze).

 

Renault dało dupy - kto tam w tej fabryce składa te auta (pytanie retoryczne).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!