Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio brałem u Młodego, a wcześniej, w 2017, u Motostacji. I to te z Motostacji wytrzymały ca. rok i generalnie było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordboss ja nawet blisko pracuję, ale zaparkować tam... No i to, że płatność tylko gotówką - no chyba, że się zmieniło. Ale OK, dzięki za cynk, bo prawie o nich zapomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pbet napisał:

Decyzja i tak należy do Ciebie. Są zadowoleni, są mniej zadowoleni. Zadowolonych raczej jest więcej. Tym bardziej, że to komplet wycieraczek za 60 zł. Za tą cenę w markecie kupisz co najwyżej komplet jakieś firmy "krzaki".

 

Firmę krzak to można kupić za 25pln, porządne już za 50pln się kupi zamiast podrobionych oryginałów. Np Visee

11 godzin temu, pbet napisał:

Nie znajdziesz hybrydy z mocowaniem na bagnet jak w MIII. Są tylko z mocowaniem typu U (hak). Dość fajne, mam w służbowej Toyocie.

 

Tak się składa, że obecnie mam heyner hybrid z mocowaniem do Megane. Wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Co do samych wycieraczek pierwszy komplet wytrzymał mi około pół roku, teraz nowy po dwóch tygodniach zostawia 3 centymetrowy pasek wody na wysokości oczu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, turfel napisał:

Tak się składa, że obecnie mam heyner hybrid z mocowaniem do Megane. Wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Ale fabrycznie czy z adaptera to mocowanie? Jak jak szukałem to nie było. Co to za marka ten Heyner? Może warto kiedyś spróbować. Ile już je masz i jak je oceniasz? Ile czasu i kilometrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, turfel napisał:

Co do samych wycieraczek pierwszy komplet wytrzymał mi około pół roku, teraz nowy po dwóch tygodniach zostawia 3 centymetrowy pasek wody na wysokości oczu.

Czyli gorszy badziew od tych OE, a cena podobna, a nawet wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, pbet napisał:

 Co to za marka ten Heyner? 

Heyner to Alca, ma w bardzo bogatą ofertę wycieraczek samochodowych, kilka linii produktowych, nawet zimowe.

https://www.heynermobil.de

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Lelupi napisał:

Heyner to Alca,

Tą markę znam. Miałem kiedyś wycieraczki tej firmy. Były chyba ok. No więc nie pozostaje nic jak przetestować gdy obecne się skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pbet napisał:

Czyli gorszy badziew od tych OE, a cena podobna, a nawet wyższa.

 

Za komplet płaciłem niecałe 40zł ,wiec cena do przełknięcia. Zwykłe szkieletowe Alca uwielbiam, zbierają dobrze i pół roku wytrzymują, a kosztują za sztukę max 10zł. 

Niestety do megane nie da rady ich założyć, wiec kupiłem Heynery które kiedyś spisywały się super w Vectrze C. Pierwszy komplet całkiem spoko, pół roku wytrzymały. Ale nowe zostawiają pasek wody, pasażera dalej zbiera spoko.

Teraz chyba przetestuje Visee, komplet kosztuje troche taniej do OEM. W innym aucie się spisywały dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że wkurzające jest takie testowanie na sobie. Ja z tego względu pozostaję przy oryginałach, bo akurat mnie się sprawdziły, a testy (jeszcze w poprzednich samochodach) kończyły się różnie. Mnie się akurat Alca kojarzy z budżetowym, niekoniecznie trwałym produktem - miałem kiedyś, chyba w Oplu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!