Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

Woytus,dziękuję za podpowiedż.Właśnie o to mi chodziło. Dzisiaj podłączyłem kabelek pod USB i wszystko działa zakomicie. No prawie wszystko.Dlaczego komendy głosowe mam tylko w AUX? I to jest moje chyba ostatnie zapytanie .Jakieś sugestie?

Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

chcąc upewnić się jaki mam typ nawigacji wyodrębniłem z karty plik ttgo.bif i aktywator do map tt wypluł z niego takie info

ttgo.bif:

DeviceName=Carminat TomTom

DeviceVersionHW=Carminat TomTom

DeviceSerialNumber=IAxxxxxxxxxx

BootLoaderVersion=80036

ApplicationVersionVersionNumber=8842

ApplicationVersion=542199

CurrentMap=Eastern_Europe

CurrentMapVersion=890.4237

 

Map(s):

E:\Central_and_Eastern_Europe_925_5442\

 

Czyli mogę rozumieć ze mam tt carminat a nie live? ktoś może potwierdzić bo nie chce zapakować karty z nie właściwym navcore urządzenia

Oczywiście wersją mapy proszę się nie sugerować bo eksperymentuje ale niestety na razie nie mogę aktywoawać mapy bo meta w paczce jest niewłaściwa

Bedę wdzięczny za potwierdzenie wersji nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam podlaczylem dzis nawigacje, ale uruchamia mi sie tylko jak mam podlaczony stary wyswietlacz jak odlacze ciemnosc i radio sie nie wlacza. Jakas porada

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chial zrobic na orginal to musze kupic ten modol, a jak mam go podlaczyc bo na schemacie nie widze, i mam jeszcze jedno pytanie odnosnie wyjsc z radia 2 3 4 5 10 te kable wychodza z gniazda glosnikow radia?

 

Dodano: 10 cze 2014 - 22:14

czyli zamiast wyswietlacza starego wpina sie BIC?, a odnosnie pytania drugiego ?, aha i na forum nie ma aktywnego zdjecia gdzie sie podpiac pod abs

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!