Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam,

nie dawno kupilem megane iii wlasnie z tomtom'em i mam problem z sygnalem Gps, widzi ostatnio pozycje,

kiedy auto bylo jeszcze we Francji i pojawia sie komunikat "o slabym sygnale gps i czy przypadkiem nie jestem w budynku".

od razu dodam ze auto caly czas stoi na dworze i ma mapy calej europy wraz z Polska.

pomozcie co by tu zrobic, aby zaczal pokazywac aktualna pozycje ??

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki, 5.7 - logika wypowiedzi i ortografia

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyjmę radio i okaże się, że wtyczka od kabla GPS jest dobrze wpięta, to jest jakiś sposób żeby sprawdzić tą antenę czy jest sprawna bez rozbierania (wyjmowania) całej wiązki kabla idącej do anteny na dachu ??

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radio ale wyświetlacz nawigacji

Jak kable biegną od navigacji do tyłu samochodu i tam jest złaczka która łaczy kable z auta z kablami od nateny

Można podłączyć na chwilę antenę uniwersalną GPS ze złączem fakra i sprawdzisz czy nawi odbiera sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam wyciagnąć sam wyświetlacz wraz z obudową. Powiedz mi proszę czy on jest zamontowany na jakieś śruby czy po prostu

trzeba go na siłę wyciagnąć ?? Mam się wpiąć nową anteną od razu z tyłu wyświetlacza czy szukać jakiejś kostki

umozliwiającej podłączenie ?? Jak możesz to opisz to troche dokładniej bo często jak coś rozbieram pierwszy raz

to niszcze a niechciałbym żeby tak się stało. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie "białej puszki". Dokładam navi : live + radio R-Plug&Radio+ (to z wyjściem na USB na froncie i BT). Konfiguracja jak w megane - czyli z pilotem w tunelu. Mam już prawie wszystko poza białą puszką. I tu mam pytanie, są dwa typy tych puszek (oznaczenia):

- 283466187R

- 280380655R

Czym one się różnią? Którą powinienem zamontować? (w opisach przy obu piszą że są od navi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam u siebie w megane radio(+ tomtom) jak w załączniku, chciałbym zamienić

je na model z możliwością podłączenia pendriva(jak na foto), czy ktoś z was

juz zakładał i ma pewność że będzie działało i wszystkie funkcje bedą

się wyświetlać prawidłowo??

post-81643-0-07582500-1432391728_thumb.jpg

Edytowane przez magacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!