Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ładnie na schemacie pokazane jak przewody idą i dzie mają być połączne

Z nawigacji do radia na małą wytyczkę czarną i piny zgodnie z schematem

ABS do wytyczki R107 ( czarna ) pod skrzynką bezpieczników pin 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz napisane iż ABS wchodzi do UCH ?

Masz jasno na schemacie gdzie podłaczyć, wtyczka czarna znajduje się w okolicach skrzynki bezpieczników

Jest to wtyczka która łączy instalcję silnika z instalacją kabiny - są to dwie wtyczki połączone razem jedna męska druga żeńska

Edytowane przez cinas_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba juz wiem, wtyczka ponizej bezpiecznikow, jest tam obsadzony kabel bezowy na 18 pinie i pod niego podlutowac?

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Kolego, proszę przywiązywać większą uwagę do pisowni. Przypominam, że na tym forum używamy polskich znaków. Zaakceptowałeś regulamin, to proszę się do niego stosować.

Za niestosowanie się do licznych uwag moderatorów, profilaktyczne przydzielam dwa ostrzeżenia. Następnym razem będzie miał kolega forum w wersji demo. damiar

 

Dodano: 11 cze 2014 - 18:42

mam problem z mapami pomoze ktos

 

Dodano: 11 cze 2014 - 18:43

Pomoze ktos z mapami bo walcze caly dzien i nic

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

W dalszym ciągu brak poprawy, tak więc ustawiam moderację nowych postów, na 2 tygodnie od teraz. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Cały zestaw zakupiony rozłożyłem wiązkę i jak na razie nie wiem od czego zacząć, dzisiaj zmieniłem tylko manetkę pod kierownicą i wyciągnąłem wyświetlacz z radiem :-) Wiązka rozłożona widzę wtyczkę od radia i na razie tyle :-)

 

od czego proponujecie wystartować?

 

gdzie jest wtyczka do sterownika multimediów? czy do białej puszki może mam wpiąć instalację od obecnego wyświetlacza?

 

post-78025-0-05185800-1422646228_thumb.jpg

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała kostka jest od dżoja. Ja dokładałem braki. Poszukaj na pierwszych stronach, jest foto jak wyglądała moja wiązka przed montażem.

 

Wysłane za pomocą fona...

 

Dodano: 31 sty 2015 - 16:46

U mnie tak to wyglądało po zabraniu potrzebnych kostek.

post-24044-0-82168000-1422719185_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wygrzebałem z instalacji potrzebny kawałek do nawi sporo roboty w to weszło ale już krok do przodu kabelki opisane być może jutro wsadzę do auta. Chyba teraz gdybym robił drugi raz wymieniłbym całą wiązkę, więcej rozbierania ale za to wiązka oryginalna.

 

Nawi założona !!

 

Dodano: 05 lut 2015 - 18:44

Wydawało mi się, że wszystko poszło dobrze podpinałem wszystko na zgaszonym silniku i wszystkie funkcje radia działają niestety po odpaleniu silnika radio przestaje reagować na prawie wszystkie klawisze, można go jedynie ściszyć głównym pokrętłem manetka przy kierownicy też nie działa. Musi byś jakiś konflikt, nie nasuwa się Wam jakiś pomysł gdzie jest problem?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszkę od jednego samochodu cały zestaw, (radio i nawi) tylko dlaczego na zgaszonym silniku wszystko śmiga?

 

Dodano: 05 lut 2015 - 21:39

Dodam co mi chodzi po głowie do licznika szły 4 kable podłączyłem tylko dwa pierwsze dwa kolejne są niepodpięte powinienem je podłączyć?

ale to chyba nie powinno sprawiać konfliktu?. I druga sprawa od nawi szły kable do radia czerwnony, czarny, żółty, brązowy i dodatkowo (szary tylko w instalacji od dawcy) połączyłem je ze sobą kolorami może to tu leży wina?

 

post-78025-0-95935200-1423168402_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!