Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kamera cofania Scenic III Megane III


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przeczytałem cały temat ale moje pytanie nieco odbiega od schematu.

 

Mam system Audio 3D Arkamys z małym wyświetlaczem i bez nawigacji w swojej Meganie III coupe. Chciałbym wymienić sam wyświetlacz na kolorowy plus do tego założyć kamerę cofania. Kompletnie nie zależy mi na nawigacji. Chcę wymienić sam wyświetlacz i dorzucić kamerę cofania. Na allegro widziałem zestawy: wyświetlacz + daszek za około 150zł. Kamera to koszt około 50zł.

 

1.Jak będzie współpracować moje radio z innym ( w tym przypadku kolorowym) wyświetlaczem?

2.Czy coś takiego ma prawo zadziałać?

3.Czy dużo jest z tym zabawy i czy trzeba będzie coś aktywować clipem?

4.Wiązka pozostaje ta sama czy będzie czegoś brakować/będzie inna?

5. cinas - jakie Ty masz zdanie w przypadku mojego pomysłu?

Edytowane przez Coupe2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

OK to tu mamy jasność.

mam kamerę, moduł, wiązkęod kamery do modułu oraz od modułu do pomarańczowej kostki pod deskę. Tyle, że u mnie tej pomarańczowej kostki nie ma pod deską. Brakuje mi zatem tego krótkiego odcinka między pomarańczową kostką a elementem do którego ona prowadzi. Prawdopodobnie leci tylko do ekranu navi. Poratuje ktoś schematem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Bardzo ciekawy temat. Wiele dowiedziałem się z tej dyskusji.

Megane III z 2011 roku, zmieniona nawigacja na edukowalną, transmisja logowana przy pomocy ELM327 i Putty, moduł kamery w planach do zrobienia.

Ramki, które pojawiają się w sieci CAN to:

5A801FF     - jazda do przodu
5A802FFFF - jazda do tyłu

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!