Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dołożenie świateł pure vision led


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:)

Właśnie zmieniłem H7 na pure led. Wszystko działa poza mruganiem długimi przy załączonej tylko łezce. Udało się komuś znaleźć odpowiednią komendę w ddt4all?:)

Udało mi się znaleźć coś takiego na forum niemieckim ale z tego co rozumiem to facet może włączyć długie przy samej łezce ale nie może nimi mrugać

https://www.talisman-forum.de/index.php?thread/1535-gibt-es-jemanden-der-ihre-scheinwerfer-von-xenon-auf-pure-vision-led-umgestellt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również przełożyłem lampy H7 na full ledy z 5-ma pinami. Dziś znajomy przesłał mi screen jak ma ustawione w ddt4all fabrycznie na full led. Zmieniłem 2 parametry (zaznaczyłem 3 bo któryś Highbeam jest już na 1 w lampach H7 a screena robiłem w demo gdzie wszystko jest na 0) w każdym bądź razie jak będą te 1-ki które zaznaczyłem w miejscach 0 to mryganie będzie działało jak na manetce jest 0 oraz na auto jak działają tylko same dzienne. Czyli problem rozwiązany i dalej w sumie nie wiadomo za co ten 6 kabelek odpowiada..

 

received_211031830131949.png

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xaeron tam nic nie zmieniłem i działa wszystko. Sprawdzę jak fabrycznie miałem ustawione te rubryki z halogen dla Twojej ciekawości. Wszędzie jest halogen, ponieważ jak pisałem wyżej zaznaczyłem to w DEMO czyli ddt4all nie był połączony z samochodem i nie miał z czego wczytać danych.

Edytowane przez Rafael156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Na forum piszę pierwszy raz, na ogół śledziłem tematy, w tym się wypowiem.

Posiadam renault Scenic IV w którym wymieniłem H7 na LED, oryginalnie we wtyczce do reflektorów miałem 5 pinów, 6-ty dołożyłem, zdobyłem wiązkę z rozbitka z LED.
Żeby nie przedłużać, zmieniłem w ddt4all parametry o których wspominał kolega Rafael156, zaczęły mi działać długie (mruganie na światłach do jazdy dziennej) nie działa mi przywitanie ani światła do jazdy dziennej się nie załączają. Załączą się jeśli po otwarciu auta poczekam ~ 1 minuty.
Wniosek z tego taki że w Scenic musi być jeszcze jakiś parametr za to odpowiedzialny skoro Wam w MIV to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz_Kozpoproś kogoś z Scenica iv z fabrycznymi ledami żeby Ci zrobił screena z parametrami. 

Ewentualnie, jeśli parametry z Meganki nie różnią się od tych ze Scenica to porównaj sobie te parametry z full ledów.

 

part000001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2020 o 18:04, Rafael156 napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

 

Dziękuję Rafael156 za screen, parametry mam ustawione tak samo jak Ty.

Pozostaje poszukać kogoś ze Scenic z Ledami w oryginale i z nim porównać. Jak ogarnę temat podzielę się informacjami.

:lapka:

 

Regulamin forum się kłania i zasady cytowania :!:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!