Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dołożenie świateł pure vision led


Rekomendowane odpowiedzi

Fanmil - jakbyś chociaż przeczytał ten wątek od początku do końca to byś nie zadawał takich pytań. Po to mi zrzut konfiguracji by porównać czy się czymś różni. Wiele rzeczy jest tu napisanych tak jak to że 7 kabel jest od powitania :8_laughing:- niestety ni jak ma się to do rzeczywistości. To że ktoś miał plug & play nie znaczy że dotyczy to każdego modelu. Ja to sprawdziłem i np. u mnie tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2020 o 10:07, Fanmil napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

Jak to firma Renault,  bałagan,  rozpierdol,  nie znają się naniczym , to pewno na jednych były na innych nie.

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bziku123 pisząc takie mądrości udowadniasz, że sam na niewielu rzeczach się znasz.

 

Ja bym się skłaniał ku teorii, że te bez napisów są zamiennikami.

Edytowane przez rafa85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Tobie zadziała p&p to tylko się cieszyć. Ja musiałem zrezygnować z powitania zmieniając rodzaj lampy w DDT aby to działało. Podobnie z kierunkami, jeden wstawia żarówki LED i mu działa, innym migają szybciej i trzeba przestawić. Stąd moja prośba o konfigurację.

 

W Megane na Frankfurt 2015 w filmach na yt jakby nie miało napisu. Także może dodali to później w celach marketingowych aby było jak w innych modelach. Różnie robią lampy, w Scenicu  na zachodzie dostępny jest "black edition" z całymi czarnymi obramówkami w lampach LED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktos wyzej napisal, zapewne rok produkcji. Odczytaj daty na najlejkach i się dowiesz. U mnie w talismanie wszystkie miały napis, nie było bez. Wątpię żeby miało to wpływ. Ale dla pewności kup dwie z podobnego rocznika co twój samochód. Taka minimalizacja ryzyka.

:lapka:

Regulamin forum się kłania i zasady pisowni :!: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące przetwornic. Wiem, że zmieniając lampy  full led musiałbym dokupić te srebrne do świateł mijania. Jeden ze sprzedawców z Allegro powiedział mi z kolei, że przetwornice do świateł dziennych ze starych lamp raczej nie będą pasować. Ponoć są trzy rodzaje świateł DRL i dlatego nie wiadomo, czy moje "stare" będą pasować do nowych lamp. Czy  ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Czy wiadomo, ile te przetwornice DRL mogą kosztować?

Edytowane przez Darek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 6.

Jak ktoś jest zainteresowany moimi wrażeniami to piszczę na priv. Nie chcę tu na forum publicznym ich pisać.

Ogólnie napisze, że auto wygląda dużo ładniej z wyłączonymi lampami i mega lepiej z włączonymi. Wrażenia z jazdy mocą to już inna bajka.

Moje stare H7 z żarówkami bosha + x% więcej światła świeciły rewelacyjnie na trasie + drogowe.

Obecne ledy świeca bardzo dobrze na głównych drogach gdzie są białe linie , a światło ma.sie od czego odbić.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach widzę, że mamy do czynienia z co najmniej dwoma rodzajami przetwornic DRL w lampach Z Edge Light. Z białą i czarną  wtyczką. Maja tez inny układ diod. Czy ktoś może rozpoznać, która jest od lamp full led (pure led)?

858862823_je.thumb.jpg.f35ff00e9f4a7119043cde3a221d4b74.jpg974116730_je-.thumb.jpg.ce21da14514ad6de4a78fe4d0b244807.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!