Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dołożenie świateł pure vision led


Rekomendowane odpowiedzi

Problem rozwiązany.

 

Znalazłem w sieci Scenica takiego samego jak mój w sensie silnika, mocy i wyposażenia, tylko że z Ledami. Za pomocą programu Clip zrobiłem autokonfigurację UPC i wszystko działa.

Zajrzę wieczorem do ddt, żeby zobaczyć czy coś się zmienił w porównaniu z tym co podsyłał Rafael156 i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3. 4. 2020 o 15:46, Tomasz_Koz napisał:

Problém vyřešen.

 

Zjistil jsem, že v síti Scenica je to stejné jako moje, pokud jde o motor, výkon a vybavení, pouze s Ledami. S pomocí Clip jsem udělal UPC automatickou konfiguraci a všechno funguje.

Večer zkontroluji ddt, jestli se něco nezměnilo ve srovnání s tím, co poslal Rafael156, a dejte mi vědět.

Czy możesz wysłać ustawienia ddt4all?
Czy działa poziomowanie reflektorów?
Jak zaangażować CZUJNIK POZIOMOWANIA ŚWIATEŁ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2020 o 23:32, Banana napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

 

Automatyczne poziomowanie świateł nie będzie działać, nawet jeżeli wczytasz konfigurację z samochodu w którym taka regulacja była.

 

Żeby autopoziomowanie działało trzeba:

- po pierwsze dołożyć czujnik na tylnej belce

- zmienić istniejącą instalację (połączenie między czujnikiem na tylnej belce a UCHU)

 

Reszta pozostaje bez zmian.

1.jpg2.jpg3.jpg

 

:lapka:

 

Regulamin forum się kłania i zasady cytowania :!:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2020 o 15:24, arcean napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

Super,dziękuję Ci bardzo kolego za konkretna odpowiedz :D

A powiedz mi czy muszą być 2 takie same ? Czy mogą być dwie inne ?

I reflektory mam jeden 2019r drugi 2017,może być róznica w barwie światła itp ?

P.S sa jakieś rodzaje PURE VISION ? Bo tak patrze na tył niektórych reflektorów i niektóre mają po prawej stronie na dole takie 2 trybiki coś jak by to miało być autopoziomowanie ? A inne nie mają,ma to jakieś znaczenie ?

https://www.olx.pl/oferta/reflektor-lampa-przod-prawy-renault-megane-iv-pure-led-CID5-IDEq5r0.html

Podejdzie taka do megane 4 z 2016 mam wersję Intense :) I ta lampa ma wszystkie uchwyty czy jest któryś ułamany albo nie ma w ogóle ?

:lapka:

 

Regulamin forum się kłania i zasady cytowania :!:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@POL-AK według mnie mogą być 2 inne numery (jak ja przekladalem halogeny na ledy to przetwornice z halogenów miały inne numery, jedna była z nowszym sterownikiem od drugiej (dlatego inny numer przypuszczam).

 

Co do lampy na moje oko ma wszystkie zaczepy na swoim miejscu (jedynie nie widzę dokładnie między łezką a lampa gdzie przychodzi część zderzaka czy tam nie ma 1 zaczepu urwanego czy nie, muszę zerknąć na kompie bo na fonie słabo widać).

 

Co do trybików to Ci nie powiem za co odpowiadają, ale ja mam założone z tymi trybikami i działają jak należy (samochód z 2017r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba urwane jest to największe z mocowań :/ To takie najdłuższe ....

A co do wersji to kurde już kompletnie nie wiem co robić,mam auto z 2016 :) Nie chce kupić lamp,założyć i żeby się okazało że jakaś zła wersja czy coś :/

Jest różnica między kombi a hb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić kompletną lampę i nie bawić się w dobieranie przetwornic itd? Masz pewność, że zadziała i mniej roboty.

 

w zaczepach najważniejsze, żeby te okrągłe były całe, bo one trzymają na duże śruby. W te podłużne na dole wczepia się zderzak, więc minimum jeden musi być sprawny. Jak dwa będą urwane to zderzak pod lampą będzie luźny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xaeron napisał:

Nie lepiej kupić kompletną lampę i nie bawić się w dobieranie przetwornic itd? Masz pewność, że zadziała i mniej roboty.

Ale tutaj nie chodzi o przetwornicę,tutaj chodzi bardziej o rodzaj lamp :/ Mam auto z 2016 roku i pytanie czy mogę kupić lampy z dowolnych lat np.2018 czy tam 2019 ? Czy może nie bo się już czymś różnią "mechanicznie" i nie będą u mnie działać jak trzeba :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto produkcja 2017 a kupiłem kompletne ledy z 2016 chyba bo nie mają napisu LED pure vision. Wszystko idealnie pasowało, mam grand coupe. Jedna lampa była z jednego auta druga z innego, tak mówił mechanik. Oczywiście na zdjęciach nie było widać żadnych rysek a jednak lampy przyszły jedna z pękniętym uchwytem dolnym (na zdjęciu był w całości więc pewnie rzucali pudełkiem) a druga miała dużą rysę ale udało się spolerowac. Więc lepiej jechać po nie osobiście żeby nie było niespodzianki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy, polerka, lakierowanie, montaż 2500 PLN. Mogłem ofc mieć dużo niższy koszt, ale nie chciałem się bawić w kupowanie oddzielnie, a potem szukanie przyczyny co nie działa. Przy okazji nie mogłem przełożyć przetwornicy z halogenu bo jedna dioda się przepaliła w "wąsie" więc i tak musiałbym kupić przetwornicę. Zatem wydałem więcej , ale za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przełożenie w Talismanie wydałem 1600zł. Kupiłem dwie lampy po 800zł, zależało mi, żeby to był komplet lamp z tego samego auta by mieć pewność, że świecą identycznie. Auto 2018 lampy 2017. Nie było żadnego FL i wszystkie lampy powinny pasować.

 

jak sprzedam pierwotne halogeny to myślę, że odzyskam 800-1000zł, bo są w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@POL-AK ja kupiłem jedna kompletna za 650zl (2016r) a druga pusta za 500zl z 2017r. Przetwornice dokupilem za 100zl a wąsa przełożyłem z starej i działa wszystko git. Widziałem lampe z 2018 która miała dodatkową wtyczkę względem tych z 2017 i 2016 i jej nie brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!