Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy kupilibyście ponownie Megane?


funyboy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Geble napisał:

Mogę spróbować atakować ASO, ale nie chcę wyjść na idiotę, bo pewnie mi powiedzą, że to przecież plastik, więc musi trzeszczeć.

No ale bez jaj, że w tak młodym i nie wyeksploatowanym aucie. Ja bym tego nie zniósł. Oprócz ASO możesz napisać mail do RP i wysłać im ten filmik. Ciekawe co by powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość naszych meganek jak chodzi o wnętrze to naprawdę słabizna ;/  u mnie przy skręcie słychać kabelek (przy kręceniu kierownicą) jak się obija pod osłoną kierownicy, tak jakby zapomnieli go tam przymocować.

Co do uchwytów drzwi u mnie to też trzeszczy, ale nie tak głośno. Da się wytrzymać. Przy nacisku już średnim trzeszczy środkowy tunel oraz ekran dotykowy (8 cali) plus wszystko dookoła niego. Też tak macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja myślałem, że mam coś nie tak z moją sztuką - bo skrzypiało z tyłu zawieszenie.

Ale jak tak oglądam te filmiki to ja mam bajkę - odebrałem 29.12.2016 (zrobione 12yś) i nic nie skrzypi w środku (ani rączki, ani tunel, ani panel środkowy).

 

Ja tam jestem z Meganki zadowolony, mnie tylko trafia spalanie tego silnika 1,2 w mieście (przy trochę cięższej nodze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , że tak koledzy aktywni jesteście w tym temacie. Nie bez powodu założyłem ten temat gdyż po cichu marzy mi się właśnie megane. Zwłaszcza że podstawę life można za niewiele 50 tyś wyrwać. Wczoraj zaparkowałem swoją 500 obok meganki w centrum handlowym...normalnie piękne auto. Smuci fakt, że tak narzekacie to na wnętrze to na klapę i stukającą belkę itp. Na pewno nie jest to złe auto gdyż w całej europie bardzo dobrze się sprzedaje a i wygląda super.

Edytowane przez funyboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funyboy - piszemy jak jest, a nie jak niektórzy "same laury", a auto gniot (spójrz fora niemieckich marek).

 

Co do skrzypiącego wnętrza - oglądałem kilka sztuk (w salonie i na mieście - zaczepiłem kilku właścicieli co by pogadać) i akurat w żadnym tego mankamentu nie było (tyle że to były same HTB i kombi).

Belka tylna - teraz już nie powinna stukać - bo montują poprawioną wersję.

Klapa tylna - jak się trafi - u mnie było dobrze, dopiero po naprawie tyłu (gość mi w dupę wjechał rok temu - auto miało 5 m-cy) zaczęła obcierać - okazało się że popełnili przy naprawie błąd i podobno jakieś zaczepy były źle założone (naprawili, polakierowali zderzak i rant klapy i od tamtej chwili jest spokój). Nawet specjalnie ostatnio oglądałem jak wygląda zderzak i nic się nie dzieje.

 

Jak bym miał w tej chwili kupić nowy samochód to pewnie też by na Megi padło - bo w tej cenie lepiej wyposażonego i podbajerzonego auta bym nie kupił.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie słychać w normalnej eksploatacji? Nie zamykasz drzwi jak wsiadasz do samochodu? U mnie trzeszczy jak chwytam i ciągnę do siebie drzwi w celu ich zamknięcia. To chyba normalna czynność? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos skrzypienia moje doświadczenia są takie: w większości modeli Renault wnętrze skrzypi bardziej niż w innych popularnych markach. Moim drugim autkiem jest Laguna i na forum Laguny jest 20-stronicowy wątek o tym jak na własną rękę wyciszyć wnętrze :-) ze wskazaniem na deskę rozdzielczą. O talismanach mówi się podobnie.

z drugiej strony wg mnie to jest uciążliwe tylko w momencie gdy się ściska/maca poszczególne elementy. W trakcie jazdy jest OK. Poza tym wolę lekkie trzaski we wnętrzu niż dramatycznie nietrwały rozrząd jaki miałem w TSI od VW :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kataryniarz zmienił(a) tytuł na Czy kupilibyście ponownie Megane?
  • kataryniarz przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!