Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No i przed chwilą wróciłem od Pietrzaka, bo byłem im pokazać cieknące drzwi kierowcy. Nic nie wiedzą o nowych głośnikach. Jestem umówiony trzeci raz na piątek.

Dzwoniłem również do Zabrza,  ale podobno jestem pierwszy,  który zgłasza takie coś. 

 

Edytowane przez seimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No że są to te drzwi,  których jeszcze nie robili. Do piątku jeszcze trochę czasu,  będę obserwować drzwi,  które już uszczelniali. Nie rozumiem dlaczego od razu nie robią wszystkich,  skoro klient zgłasza nieszczelność aż w 3 drzwiach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, seimi napisał:

No i przed chwilą wróciłem od Pietrzaka, bo byłem im pokazać cieknące drzwi kierowcy. Nic nie wiedzą o nowych głośnikach. Jestem umówiony trzeci raz na piątek.

Dzwoniłem również do Zabrza,  ale podobno jestem pierwszy,  który zgłasza takie coś. 

 

 

W te nowe przeprojektowane głośniki to raczej nie ma co wierzyć, wydaje mi się że mój serwisant przykoloryzował troche. U mnie są do wymiany bo je ponoć zalało, ale jestem przekonany że przyjdą te nowe głośniki w niezmienionej wersji tylko poprostu zostaną dobrze osadzone i uszczelnione, taką mam nadzieje. Acha dodam że u mnie przecieki występują w tylnych drzwiach, z przodu suchutko.

 

Edytowane przez Meca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie cieknie. Zobaczę jeszcze wieczorem albo rano. Z resztą jutro też cały dzień deszcz dopiero się okaże czy dobrze zrobili. 

7 minut temu, PCet napisał:

Czy jesteście w stanie wskazać miejsce "technicznych" otworów w tylnych drzwiach, którymi powinien uciekać nadmiar wody?

 Na samym dole drzwi są otwory. Przysłania je trochę ta dolna gumowa listwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2019 o 19:48, seimi napisał:

Tak bo wcześniej tego nie było. Ale zauważyłem to dopiero w domu. Są to tak jakby ślady po ostrym narzędziu. Generalnie widzę,  że tapicerka po ściągnięciu chyba sobie gdzieś leżała na podłodze. Nikt się nie przejmuje czyjąś własnością.

Witaj w klubie. U mnie przeciekają wszystkie drzwi poza kierowcy (póki co).

Było to już robione w Kellerze w Gliwicach, ale oczywiście problem wrócił.

Żeby było śmieszniej, skończyła się już gwarancja i jestem w czarnej (_._).

W Gliwicach zostawili mi natomiast cały środek usyfiony z tyłu od tego smaru i pamiątkę też z jakiegoś narzędzia na tylnych prawych drzwiach:

 

tylne prawe drzwi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie po dzisiejszych obserwacjach, przeciekają mi drzwi kierowcy,  które nie były ruszane. Martwi mnie,  że wielu osobom cieknie to dalej,  mimo napraw. Ile można zdejmować i zakładać tapicerkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli samochód postoi długo na deszczu to wyjdzie woda aż na progi bo zbiera się na uszczelce głównej drzwi, tyle że od środka samochodu, w końcu przeleje się przez próg. Problem też taki ze na progu jest guma pomiędzy plastikiem i blachą , ta guma nie jest szczelna bo też nie musi być, ale w tym przypadku kiedy woda wyjdzie na próg to wlewa się do środka pomiędzy plastik i blachę wprost na wygłuszenia pod wykładziną, a gdy tam dostanie się dużo wody to jest bajoro, wilgoć, stęchlizna w aucie. Ja sobie to zabezpieczam folią aby woda lała się na gumowe dywaniki a nie do progu. Z dywaników co jakiś czas wylewam wodę, czuję sie wtedy bardzo dziwnie, wylewam wodę z nowego auta i kontem oka widzę ognisko korozji na błotniku nowego auta, jakaś abstrakcja wydawałoby się. 

8E9F49D6-AAC7-45F6-81C6-C64FC4A54877.jpeg

Edytowane przez Meca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!