Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

@maciejmacku wiem, że koszty ale z drugiej strony ile taka polerka kosztuje, a ile szyba? Jeśli polerka 300 zł, a szyba 600 zł to chyba nie ma się nad czym zastanawiać i wybrać szybę. Z drugiej strony jeśli polerka to 100 zł (w co wątpię bo jak oglądałem filmiki na YT to wyższa szkoła jazdy żeby zrobić to dobrze), a szyba 1000 zł to decyzja zdaje się być oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam porysowaną i to w taki jakiś głupi sposób. Co więcej, w Megane II jeżdżę z porysowaną przednią i tylną 6 lat. Irytuje, ale nowa szyba, uwzględniając czujnik zmierzchu i deszczu - póki co nie wchodzi w grę (chyba mam jeszcze mało rys). Choć z drugiej w Megane II, zanim kupiłem, szyba była zmieniana (poszła od kamienia) i wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, airbites napisał:

Oryginalna szyba przednia do Megane II ale bez logo Renault kosztuje 600 zł z wymianą

To do Megane 3 zapewne jeszcze więcej. Jutro przyjdą mi nowe pióra i mam nadzieję, że skończą się problemy z rysowaniem szyby. Jeśli nie, to zostanie polerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysłał od razu w poniedziałek? Mi się zawsze udawało z szybkim nadaniem. Ciekawostkę Wam powiem, że też już czas najwyższy u mnie na wymianę. W weekend przy niezbyt wysokiej temperaturze i mrzawce wycieraczki trochę hałasowały. Poczekam z wymianą do kolejnego deszczu, a ten ma być nie prędko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłał od razu, wycieraczki czekają w paczkomacie, ale dzisiaj nie mogę odebrać.

1 godzinę temu, pbet napisał:

Ciekawostkę Wam powiem, że też już czas najwyższy u mnie na wymianę.

Po jakim czasie te oryginały musisz wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie wychodzi podobnie, choć godziny wpięcia na ramię nie pamiętam :) Ale wytrzymały od 23.11.2017, ok. 16 000 km.

Edytowane przez konwil
Błąd w dacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały serwisowe Renault lub Valeo xtrm to jedyne co mogę do MII polecić.

Ciche, zero smug, wysoka jakość wykonania, idealne spasowanie ale... wytrzymują pół roku, do roku można przetrzymać ale to już nie ta jakość oczyszczania szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oryginalne spisywaly się dobrze,  aż ta od pasażera wygięła się jakoś, że środkiem omijała. Ale w sumie i tak ponad rok wytrzymała.  Ta od kierowcy nadal ok.

Edytowane przez maryann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!