Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głośniki wysokotonowe


Rekomendowane odpowiedzi

Z zaznaczeniem, że te od Laguny II mają lekko inne gniazda (oryginalne wtyczki, które są w samochodzie pasowałoby podpiłować), ale na chama da się to wcisnąć. Ja tak jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, konwil napisał:

Ja tak jeżdżę.

Ja też :-) Ja wtyczek nie piłowałem ale w jednym głośniku wycinałem rowek na wystającą część wtyczki. I tak nie wszedł do końca więc drugi odpuściłem. Gra? Gra.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konwil napisał:

Z zaznaczeniem, że te od Laguny II mają lekko inne gniazda (oryginalne wtyczki, które są w samochodzie pasowałoby podpiłować), ale na chama da się to wcisnąć. Ja tak jeżdżę.

Dokładnie, też montowałem te od laguny po parę zł + przesyłka jak pisałem w innym wątku (hehe, akurat w tym ;), zapomniałem o tym że podcinałem lekko wtyczki nożykiem do tapet, raptem 5 min. roboty w sumie :-)

Edytowane przez Laros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chociaż możesz mieć takie wrażenie ponieważ nagle doszło w kabinie więcej wysokotonowych dźwięków, a jednak główny problem audio w naszych autach jest brak żeby to cenzuralne ująć "pierdyknięcia". Pobaw się ustawieniami fader i bas / sopran. Ja jeżdżę na Jazz + podbicie i dźwięk przesunięty o 1 do tyłu.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem wtyczki pod maskownicami. Bas jaki był, taki jest, w sumie to nie miał prawa się zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście takie wrażenie, a dałem dźwięk 1 do przodu. Pobawię z się ustawieniami, Jazz z tego co pamiętam nie można ustawiać bassu?

Co na plus to na wyższych ustawieniach Volume, ładniejsze w odbiorze są piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gotowych ustawieniach nie ma opcji zmiany basu i sopranu ale wg mnie na Jazz dźwięk ma najlepsze brzmienie i najwięcej basu. Dość długo się bawiłem ale może znajdziesz lepsze ustawienie. Jak przesunąłeś dźwięk do przodu to nic dziwnego, że słyszysz mniej basu bo przód w tym tweetery grają głośniej niż tył, a to głośniki w drzwiach u nas robią bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbet chyba nie do końca. Z przodu są takie same głośniki jak z tyłu. Ja również testowałem różne ustawienia i testuję nadal, zmieniając również ustawienia audio w telefonie, który jest źródłem dźwięku. Przesuwałem również i na przód - nie było wcale źle. Tak sobie myślę, że może Kolega @lukasgda ma oprogramowanie do aktualizacji. A tak swoją drogą, to na jazz głośniki często charczą (przy wlączonym bass boost) i muszę szukać innego ustawienia (np. MC Solaar - La belle et le bad boy - sprawdźcie u siebie).

Edytowane przez konwil
Uzupełnienie, poprawiłem nazwę francuskiego rapera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konwil u mnie nigdy nic nie charczało nawet jak dawałem przysłowiowego ognia. Sprawdzę tą nutę :-) Prawda, że z przodu pewnie są takie same głośniki ale zauważyłem, że jak tył gra głośniej to robi się za plecami taki fajny efekt jakby basu było ciut więcej. Może to kwestia tego, że jest mało przestrzeni między przednimi fotelami, a kanapą i dźwięk inaczej krąży niż z przodu. Dodatkowo takie przesunięcie przycisza trochę tweetery i to mi pasuje. Jak możesz to pochwal się jakie masz ustawienia audio. Ja się ciągle zastanawiam czy nie zainwestować około 1k na poprawę audio w wozidełku.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to było do mnie, to mam to co Ty, łącznie z ustawieniami (ale eksperymentuję, bo trochę czasu spędzam w tym autku), więc pewnie nie do mnie :-) Mnie na to szkoda pieniędzy, ale nie ukrywam, że choć trochę lepiej bym chciał :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mireczek01 zmienił(a) tytuł na Gwizdki głośniki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!