Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

tomay44

Da się wyłączyć. Po wciśnięciu joysticka nawigacji otworzy się menu skrótów i następnie proszę wybrać ukryj mapę.  Do czasu ponownego kliknięcia na joystick mapa będzie wyłączona/ukryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z instrukcji obsługi:

przycisk LIGHT/DARK - Regulacja jasności ekranu (krótkie naciśnięcie) lub włączenie trybu czuwania ekranu w celu ukrycia mapy (długie naciśnięcie).

 

Jest też gdzieś ukryta w opcjach możliwość ukrycia mapy po przekroczeniu określonej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kataryniarz zmienił(a) tytuł na TomTom w Megane III
  • 2 tygodnie później...

Witam, w swojej Megane III  mam Carminat LPN (tak mi się wydaje z tego co udało mi się doczytać, 2008r. bez slotu na kartę pamięci, wersja z BT). Chciałbym wymienić ją na TomToma. Może mi ktoś powiedzieć, czy wystarczyłoby w takim przypadku wymiana wyświetlacza + pilot, bo skoro była navi to wszystko powino być wyprowadzone? a chciałbym BT zachować skoro już jest. Czy może trzeba wymienić cały zestaw, bo coś nie będzie pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myślałem o Tym czy można by to sprawnie zrobić w aucie  gdyby nie było tego za dużo przerabiania, czy może lepiej wziąć schemat i przygotować sobie gotową wiązkę na stole bez ciśnięcia się w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupilem Scenica 3 mam karte sd ale tylko mapy niemiec austri itp a chce polski i choladni ogolnie europy da sie to jakos przeskoczyc i scignac z neta czy mapy europy by byly aktualne czy trzeba wykupic je ???prosze odp na mejla [email protected]

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL i 5.7 ortografia!!! - mireczek01

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kataryniarz przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...

Jestem po montażu navi i mam pytanie z podłączeniem anten. Moje radio ma tylko jedno gniazdo antenowe. To znaczy, że nie można z niego zrobić powrotu sygnału radiowego do tomtom’a dla obsługi komunikatów o ruchu. Czy testował ktoś w podobnej sytuacji zastosowanie dodatkowej anteny schowanej gdzieś pod ekranem navi ?

 

Jest też pytanie też o sygnały dla kontrolek pasów i airbag. Mam rozpiskę, które piny mają sygnały do pinów małej wtyczki. Pytanie czy z wtyczki 20pin można je wyjąć i przełożyć do małej czy muszą tam zostać a trzeba się pod nie podlutować ?

 

zostal mi jeszcze do,podłączenia sygnał abs ale ten chyba znajdę już samodzielnie choć wtyczki wiszącej pod bezpiecznikami u siebie nie widziałem. 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

1. Będę podłączał u siebie antenę ale na razie nie mam za wiele czasu może jak pogoda się poprawi. 

2. Kontrolki od AirBag Ja mam wlutowana wiązkę w BIC i wpięta do kontrolek rozpiskę mam jak coś

3. Sygnał ABS jest w środku PIN nr 18 we wtyczce pod bezpiecznikami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!