Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup nowego auta


burk

Rekomendowane odpowiedzi

za ile kolega wyrwał ją?

ja chyba spasuje na razie z kupnem...powód - nie będę przepłacał tzn. grandtoury można było wyrwać już 54-55tyś w kolorze białym, teraz zostały 2 w kraju po 56500. U jednego koncesjonera jest kombi w szary metalic za 56900 - ale w ofercie napisane że nowy ale zarejestrowany na dilera. Poczekam - jak się nie uda to pomyślę nad innym autem

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe silniki palą mniej od tych starych.

Więc jak ktoś przejedzie autem te 200 tyś, zaoszczędzi na paliwie 10 tys zł, to te 5 tys zł może taniej to auto sprzedać po takim przebiegu :)

 

Za 55200 wystawione było za 57500.

 

Ta cena może i atrakcyjna, ale Megane 3 to już stare auto jest.

Nowe Ford Focus mk4 są już od 55440 zł ( katalogowo), właśnie taki katalog przeglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Ford Focus mk4 są już od 55440 zł ( katalogowo), właśnie taki katalog przeglądam

no tak ale z pewnoscią nie z takim wyposażeniem a i nowy focus to tak napradę nie jest aż taki nowy - mam te autka też prześwietlone. Za nowego focusa 105KM w wersji trend a wiec dość ubogiej dostałem "atrakcyjną ofertę" na 57 500 zł(nawet bez automatycznej klimatyzacji i świateł przeciwmgielnych) Edytowane przez przywoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, a ja właśnie dziś siedziałem w Focusie trend 105KM i miałem na niego cenę 55440 zł.

I to jeszcze przed tarowaniem się :P

 

Ogólne to uważam że te silniki ECOBOOSTy są lepsze od silników Renaulta, przynajmniej więcej nagród dostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak siedziałeś to wiesz :) , bo za 55440 wedle cennika promocyjnego, to jest wersja trend z silnikiem 1.6 Ti-VCT 85KM , wersja ze zwykłym lakierem. Wersje z silnikami ecobosst dla najsłabszego 1.0 EcoBoost 100 KM ASS, to już o 5k drożej idą do podstawowej najtańszej wersji w cenniku promocyjnym. Silnik 105KM to nie jest ecoboost. Ale w sumie odbiegamy od tematu i nas tu zaraz mod skarci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne to uważam że te silniki ECOBOOSTy są lepsze od silników Renaulta, przynajmniej więcej nagród dostały.

 

Nagrody niemieckie wspierające własny przemysł, choć Ford ma korzenie za Oceanem. Najwięcej nagród otrzymał wiadomo plastikowy 1.4 TSI. Zakup używanego 1.4 TSI przed 2012 r to pole minowe. Golf jak co roku zostaje najmniej awaryjnym samochodem wg TUV. Mam znajomych co pokupowali Golfy, Passaty - dziś żałują zakupu za sprawą wysokiej awaryjności. Nie bez powodu serwisy VW/Audi są oblegane i terminy napraw są odległe. Dobrze że EURONCAP nie jest niemieckie, w związku z tym nie dominują tam niemieckie samochody jako najbezpieczniejsze.

 

Ford 1.0 EcoBoost to wydatek bez promocji prawie 69 tyś zł. Nie przekonuje mnie silnik 3 cylindrowy, choć ma niezłe opinie odnośnie kultury. To samo z Peugeotem 1.2 THP, choć słyszałem że jest świetnie wyważony. Dobrze że Renault stosując downswing pozostało przy 4 cylindrach.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!