Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup nowego auta


burk

Rekomendowane odpowiedzi

Na wyprzedażowych i tak trudno jest coś ugrać. Możesz jeszcze próbować na zasadzie iść do salonu B i powiedzieć że w salonie A chcieli tyle - dawajcie rabat albo kupię tam. Ale nawet pojechanie po samochód na drugi koniec Polski może się kalkulować. Wszelkie dokumenty wyślą Ci pocztą a Ty pojedziesz po auto z blachami pad pachą i wracasz nowym autem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ponegocjuj z pakietu oc ac, mi ładnie zeszli w salonie 2300 na 1600. I już na dobra flaszkę jest ;)

Tańszej oferty nie znalazłem u żadnego agenta. Wartość fakturowa auta to 64000 brutto.

 

I może uda ci się znaleźć tce, to niebo i ziemia przy 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali same opony to byłby sukces - ale mówię wam ciężko już się rozmawia o rabacie, na początku krzyczeli 57500-57000....stanęło na 55900 i nie drgnie.

Można by jeszcze wziąść ich na przeczekanie ale to są ostatnie sztuki z euro 5 i odwlekanie decyzji w nieskączoność może spowodować brakiem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 56 1.6 w wersji limited zapewne to średnia oferta, ja jak Kupowałem auto w czerwcu to dostałem ofertę na 5d limited za 52 z metalikiem. Z 60 tys poszedłbym do Opla, kupisz fajnie wyposażona Zafira lub Astre z wystawy dilera.

 

Dilerzy Renault podnieśli ceny na ostatnie modele z euro 5 bo tych aut już praktycznie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak negocjujesz ale ja miałem ofertę na piśmie za 63 z fabrycznym gazem, hakiem, kamera cofania i navi.

Auto, zarówno Zafira jak i Astra bardzo dobre, ale silnik 1.4t dla mnje za słaby na ta masę.

Rozważałem jeszcze Focusa ale z ecoboostem 150km i wyposażeniem jak bose to prawie 80, wszedł lift i ceny poszły w górę.....chora cena

z 1.0 125km miałem auto na jazdy próbne i jeździ się ok ale dźwięk silnika porażka, jak w mojej starej Fabii htp.

Dosyć korzystnie wyglądają także ceny leonow, można liczyć na bardzo duże rabaty na auta które stoją u dilerów bo auto w ogóle się nie sprzedaje, jak ktoś przeboleje deskę rozdzielczą z fiata 125 to auto bardzo fajne, prowadzi się jak golf a kosztuje mniej od skody.

Nonsensem jest że Oktavia w identycznym wyposażeniu jak golf jest od niego droższa o 3 tys. Ale Polak myśli ze Skoda jest tania i na auto trzeba czekac 5 do 6 miesiecy....

Ładnego Golfa 105km tsi dostaniesz za 66-68 tys z placu dilera. Ale ten silnik jest do tego auta za słaby no i dsg to mus bo ta skrzynia jest idealna a z mocniejszym motorem i dsg robią się okolice 80...

Najlepszym compactem jakiego miałem na testach była A klasa A200 7gtronik ale cena w pakiecie AMG x2 względem Meganki tj 128 tys :( ale auto perfekcyjne.

BMW 1 ka ma za mało miejsca na tylnej kanapie na 2 dzieci, mniej od Meganki, dodatkowo otwierający gamę silnik jest slabiutki i ma 3 gary, ale po negocjacjach takie wóz tez idzie kupić za 85 do 90 koła. Ale to typowy golasek.

Megane obecnie to najlepsza oferta na rynku w kategorii compact biorąc pod uwagę cenę.

Edytowane przez Sarna1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!