Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mi robili fuszerke dwa razy z głośnikami i dalej zaczęło cieknąć po dwóch latach. Gwarancja się skończyła ale podciągnęli pod źle wykonaną naprawę przez inny serwis. Wymienili uszczelki w głosnikach na jakieś zupelnie inne, nowe i dalej cieklo. Wymienili uszczelki przy szybach, zeby tak duzo wody nie wchodzilo, bo kanaly nie nadazaly odprowadzac i pomoglo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Super się czyta ale ja też kupiłem nowy w zeszłym roku i widzę że leje przez uszczelkę w tylnych drzwiach. Czytając to boję się oddać brykę do serwisu. Widzę że popełniłem wielki błąd kupując sobie nowy samochód renault megane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2020 o 14:27, Komarek napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Dzięki ale czy muszę zdjąć boczek? bo samochód mam na gwarancji a jak czytam że tylko mogą gorzej zrobić to ręce opadają. 

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki mam wcisnąć ale co ten prostokąt w środku? Dostanę się do środka i pod głosowanikiem mam uszczelnić łączenie uszczelki w wgłębieniu. Normalne jest że woda dostaje się do drzwi ale nie rozumiem jak wydostaje się pod glosnikiem. Czy ten glosnik ma tylną obudowę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosnik jest na plastikowym dystansie. 

Spinka do wciśnięcia jest na górze , jako ostatnia. Trzeba wcisnąć zawleczkę i da się wyjąc spinkę.  Inaczej urwiesz , takie coś jak z aukcji 

https://allegro.pl/oferta/spinka-tapicerki-drzwi-megane-iv-748169923r-8937079220?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Często ludzie , a nawet serwisy to urywają. I składają bez tej spinki. 

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widać głośnik i widać zacieki pod dystansem. Zastanawiam się czy czasem nie zalewa całego tego głosnika. W 126p nie było takiego problemu. Dokładnie w którym miejscu mam dać ten sylikon. Tylko nad tym nitem pomiędzy dystans a blachę? 

_20200806_054254.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym niezaszkodzeniem to bym nie był pewny - zaraz się okażę że w ten sposób utopi się głośnik.

Kurde ja nie wiem jak oni to składają że jedni maja problem , a u drugich nie występuje - u mnie np. nie ma najmniejszego problemu z tym.

A jestem taki uparty że specjalnie przy myciu ciśnieniówką waliłem po tych drzwiach ile wlezie (znaczy się po szybach) no bo tamtędy ta woda musi się dostawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!