Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV - jakie macie spalanie


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.02.2020 o 08:58, szafir51 napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

Według danych fabrycznych ma 1308 cm3, i Mazda do dokładnie definiuje.

2,6 a zasadzie 3,9 to ma jak zliczymy wszystkie "suwy" tłoka.

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEgane IV hatchback 1,33 160 KM .

Spalanie:

-w mieście (Warszawa)                                                                                -     9,5l/100km

- na trasie w przelocie autostradowym z tempomatem na 180km/h   -     11,5-12l/100km

-na trasie w przelocie autostradowym z tempomatem na 150km/h    -     8,2l/100km

- na krajówkach z prędkością do 110km/h                                               -    6,5l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane IV,  1.3 TCe z automatyczna skrzynia biegów EDC, 140KM

Auto kupione z przebiegiem 13000km, zresetowałem komputer , przejechałem 3100km, tryb ECO,  średnie spalanie pokazywane przez komputer 6.4 l/100km. Średnia prędkość 44km/h

60% trasa 40% miasto.

 

Edytowane przez Bartech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To i ja dorzucę swoje wyniki:

Grandtour, 1,3 Tce 140 KM. Kupiony z przebiegiem 20 tys. Wyzerowany licznik i 800 km własnego przebiegu. Średnia prędkość w/g komputera 33 km/h, średnie spalanie 7,6 l. Jazda 90% miasto. Wyłączam S&S za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

1,3 tce 115 km grandcoupe spalanie 7 litrów w cyklu mieszanym i często z 3 dzieci na pokładzie. Zawsze wyłączam start-stop, bo jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłem. Dodam, że mam ciężką nogą, natomiast partnerką lekką, więc się uzupełniamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
6 godzin temu, ZippGrn napisał:

1.6 sce grandtour srednio wychodzi 6.6 w trybie mieszanym

20200513_184544_HDR.jpg

Tryb mieszany i prędkość 41.5? Listek Eko na 77? 

Tryb mieszany przy średniej wielkości mieście to prędkość 30 i listek Eko z 50... i spalanie wtedy z 1.5 l większe.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2020 o 22:22, LTar napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

No powiedzmy 60/40 trasa miasto.Bez eko nie potrzebuje tego jedze dynamicznie ale z zasdami eko drivingu.Ponizej 70 listków jeszcze nie zszedłem.Z dystrybutora wychodzi podobny wynik1049863153_Screenshot_20200520-0107372.thumb.png.21f5ed5591bf3eae72bec291f4f23cbe.png

:lapka:

Regulamin forum się kłania odnośnie zasad cytowania jak i pisania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!