Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup w salonie Megane Grandtour


sebak@op.pl

Rekomendowane odpowiedzi

coś tam mi się obiło o uszy, że dyrektywą UE nie jest wymagana, ale teraz walcz z polską (czy zagraniczną) policją, szkoda sensu. Pomijając już fakt, że kiedyś ta apteczka może się przydać. Oby nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 25.07.2019 o 00:22, szafir51 napisał:

no i odebrałem....

 

Hej - mam pytanie czy jak odbieraliście samochód z salonu to sprawdzaliście może grubość lakieru czy nie było uszkodzeń w trakcie transportu i później poprawek. Jeżeli tak to jaka jest średnia grubość lakieru - wiem, że w różnych miejscach będzie różnie ale chciałem mieć ogólną orientację w tym temacie a co forum to różne opinie :( Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.09.2020 o 07:56, Pitrek napisał:

Ja nie mierzyłem przy odbiorze. U siebie mam jakieś 130 mikro. 

 

Dnia 8.09.2020 o 08:25, LTar napisał:

110-150

 

dzięki za odpowiedź, jak uda mi się w piątek zarejestrować w wydziale komunikacji to pewnie na weekend już będzie autko :)... a mieliście jakieś uwagi przy odbiorze czy wszystko było ok?  to będzie pierwsze autko z salonu dlatego tak dopytuje :P

 

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania. pkt. 5  :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2020 o 00:06, Sarna1 napisał:

Warto było kupować teraz przedliftowa wersje ? W polifcie przynajmniej pełen led w standardzie. 

 

to jest sedan a dokładnie nie wiadomo kiedy i czy będzie lift dla sedana - szkoda :(

 

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania. pkt. 5  :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ się na tym nie znałem to zainwestowałem 100zł i zapłaciłem jakiemuś rzeczoznawcy, który odbierał ze mną. Pomierzył wszystko (nie pamiętam wszystkich, jakie to były wartości, ale np. na kielichach pod maską było 80). Posprawdzał całą elektrykę czy działa, posprawdzał daty produkcji opon (w tym koła zapasowego), nawet czy jest olej i inne płyny sprawdzał.
Sprzedawca w ogóle nie był zdziwiony, że sprawdzamy. A jak mu powiedziałem, że będę olej co 10tyś km wymieniać to w ogóle mówił, że chętnie potem takie auto odkupią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!